Abkant Büküm

Sac büküm hizmetiyle siparişler eksiksiz ve montaja hazır şekilde teslim edilmektedir.


Kapsamlı şirket içi profil oluşturma hizmetleri yelpazesiyle kaliteli ve doğru parçaları tedarik etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Profil bükme veya presle şekillendirme olarak da bilinen sac bükme, montaj ekiplerinin ihtiyaç duyduğu tutarlı kaliteyi sağlamak için operatör becerisini kaliteli takımlarla birleştirir. Arı Lazer.’de ergonomik ve verimli makineler, operatörlerin müşteriler için üstün kaliteye ulaşmasını sağlar.

Sac metal şekillendirme yetenekleri, 220 tona kadar kuvvetle 4000 mm genişliğe kadar uzanır. Dener’in CNC fren pres makineleri paketi hem yüksek hacimli hem de yüksek karmaşıklıkta profil oluşturma kapasitesine sahiptir.

Verimlilik

Son teknoloji makine parkurumuzla, rekabetçi fiyatlarla hızlı teslimat sürelerimizle her zaman yanınızdayız.

Kalite Güvencesi

ISO 9001 ve ISO 14001 onaylı belgelerimizle hizmetinizdeyiz .

Deneyim

Geniş ve güçlü ekibimizle 10 yıllık Metal Sektörü deneyimlerimizle Bizim yatırımlarımız, sizin faydanız.

Dener Hidrolik Abkant Pres

Bükümleriniz için Yüksek Hassasiyet Sağlayan Servo Sürücü Teknolojisi

4000 mm’lik büküm genişliğinde 220 ton uygulayan düz lazer kesim ve katlama hizmetlerimiz, sektörün en son teknolojisinin ön saflarında yer almayı sürdürüyor.

Abkant Bükümün Avantajları

Servo Elektrikli Abkant Presler hidrolik içermeyen, esnek, güvenilir ve ileri bükme tekniğine sahip makinelerdir. Bu yeni nesil büküm makineleri daha hızlı ve daha hassas olduğu için kullanıcılarına düşük üretim maliyetleriyle yüksek verimlilik, daha gelişmiş ergonomi özellikler ve çevreye duyarlı üretim teknikleri sunar.

  • Kapsamlı kaliteli alet yelpazesi
  • Yüksek vasıflı operatörler
  • Lazer açı ölçümü
  • Kalıp ve panel oluşturma yetenekleri.
  • Özel bir CAD ekibiyle, tasarım aşamasından itibaren sizi desteklemek için en yeni yazılımı kullanıyoruz. Eski atasözü, iki kez ölç ve bir kez kes, tasarım sürecinin önemli bir parçasıdır.

© 2024 Arı Lazer